שיבוץ פווה לתכשיטי יהלומים

שיבוץ פווה מאופיין בשיבוץ שורות של יהלומים קטנים על גבי טבעות
או תכשיטים אחרים, המעניק מראה יוקרתי ושבירת קרני אור ייחודית ומרהיבה.

השימוש הנפוץ והמקובל ביותר ליהלומים, הוא שיבוצם כאבני חן בתכשיטים השונים, טבעות אירוסין, עגילים שרשראות ועוד. אבן היהלום היא אבן טבעית, אשר מוצאה מבטן האדמה, אשר עוברת תהליכי ניקוי אינטנסיביים לצורך הסרת הפחם הטבוע בתוכה, וכן תהליכי ליטוש המבהיקים את לובנה. ניקיון אבן היהלום וליטושה מול גודלה הסופי, הם אלו הקובעים את מחירה ואיכותה. ייחודה של אבן היהלום היא במאפייניה האופטיים, היוצרים אפקט של שבירת קרני האור בצבעים מרהיבים ויוקרתיים.  במאמר הבא נכיר שיטת שיבוץ יהלומים בתכשיטים, המכונה שיבוץ פווה.

שיבוץ פווה בטבעות

שיבוץ פווה בתכשיטים הוא למעשה שיבוץ שורות רצופות של יהלומים, אשר יוצר מתווה מרהיב של שבירת קרני אור על פני התכשיט. שיבוץ פווה בטבעות הוא ככל הנראה השילוב המוצלח ביותר, שכן ניתן להגיע למספר רב של שורות יהלומים קטנים על פני שטח הטבעת, וזאת תוך שמירה על חזות ניטראלית המאפשרת יצירתיות ונותנת יד חופשית לאומנות של מעצב התכשיטים.

שיבוץ פווה בגוונים

שיבוץ פבה בתכשיטים היא יצירה. היכולת של המעצב לארוג יהלומים קטנים זה לזה במתווה ייחודי ויוקרתי, יוצר מארג שבירת קרני אור מקורי ומהפנט. אחת האפשרויות הנוספות המשמשות את המעצבים בעת השימוש ביהלומים בתצורה של שיבוץ פווה בתכשיטים היא השימוש ביהלומים בעלי גוונים שונים, כאשר היהלומים הנפוצים ביותר לשימוש הם היהלומים השחורים, יהלומים לבנים, או יהלומים בעלי גוון צהבהב. ההתאמה של שיבוץ פווה לתכשיט היא אומנותו של היוצר, כאשר המטרה המובילה את היוצר בעבודתו היא שמירה על מראה מעודן, המעניק לתכשיט מראה יוקרתי ואיכותי.


יש לכם שאלה?

צרו איתנו קשר

03-5292840

054-4537826 

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

logo בניית אתרים