עגילי פנינה תלויים זהב

עגילי פנינה תלויים זהב - צחי תכשיטים

כיום ניתן לראות עגילי פנינה תלויים זהב במנעד מחירים רחב מאוד. עגילים באופן כללי, הם מהתכשיטים הנפוצים בשימוש, הן מבחינה היסטורית והן כיום. יתכן ובעגילים תמצאו את הפער הגדול ביותר, בגודל של התכשיטים בהם עושים שימוש. ניתן לראות את העגילים הצמודים והעדינים, לצד עגילי פנינה תלויים זהב שלא ניתן להתעלם מהם. הפער הגדול הזה מאפשר לכל אחת למצוא משהו, בהתאם לסגנון והטעם האישי, מהעדין ביותר ועד הראוותני בהגזמה.


ההיסטוריה של העגילים

עגילים היו נפוצים בקרב המעמדות הגבוהים, עוד משחר ההיסטוריה, הן בקרב גברים והן בקרב נשים. הם נפוצו הן כחפצי נוי והן בפעילות טקסית וניתן למצוא אותם בחפירות ארכאולוגיות מכל העולם. נעשה בהם שימוש כחלק מקבורה טקסית, עם חפצים המיועדים למעבר לעולם הבא. בעת העתיקה השתמשו בכל חומרי הגלם הזמינים ליצור, הן של כלי עבודה והן של תכשיטים. באותה העת השתמשו בייצור עגילים בחומרים יקרים כמו כסף, זהב, וברונזה. אבני חן שונות כמו ברקת ופנינים שולבו בתכשיטים ועגילים החל מהמאה הרביעית לפנה”ס ומאז עגילי פנינים וזהב נפוצים בתרבויות שונות.


נסיגה אירופית

לאחר שקיעתה של האימפריה הרומית, בתקופת ימי הביניים והרנסנס, עגילי פנינים וזהב נעלמו כמעט לחלוטין באירופה. האופנה של תסרוקות מורכבות לצד צווארונים גבוהים, הותירה מעט מקום לעגילים. נשים נשואות אף החלו ללבוש כיסויי ראש שכללו את האוזניים, מה שהותיר גם הוא, את העגילים בצל. השינוי באופנה והחזרה למרכז הבמה של עגילי פנינה קלאסיים החל בתחילת המאה ה- 17, כאשר האוזניים והצוואר נחשפו בחזרה לעולם.  מאז ועד היום עגילי פנינה תלויים זהב שמרו על הפופולאריות שלהם.


רכישת עגילי פנינה תלויים זהב אונליין

במהלך המאה ה-17, החלו לשבץ בתוך עגילי פנינה קלאסיים גם יהלומים מלוטשים בגדלים משתנים. טכניקת הליטוש בה נעשה אז שימוש, מכונה כיום ליטוש עתיק, שיבוץ היהלומים בתכשיטים לרבות בעגילים התבצע, במקביל לשיפור של בעלי המלאכה בטכניקה של שיבוץ יהלומים וביכולות הליטוש שלהם. את היהלומים שיבצו באותן שנים, בעיקר בעגילי כסף, כאשר במקרים רבים הניחו פס דקיק של כסף מתחת ליהלום, בשביל להעצים את הגוון הכסוף מבחינה חזותית. אם אתם מחפשים עגילי פנינה תלויים זהב בסגנון עכשווי, האתר של THJ הוא בדיוק בשביכם. THJ משווקת מגוון תכשיטים מקוריים, כפי שניתן לראות בתמונות גדולות, ברורות ומפורטות כאן באתר.

logo בניית אתרים