טבעות אירוסין יהלום מרכזי

מספר המוצרים בסל : 0
  1. קטלוג
  2. טבעות אירוסין
  3. /
  4. טבעות אירוסין יהלום מרכזי
R5534

R5534

מחיר: 24,000
מחיר מבצע: 18,000
Operation Tag
R5595

R5595

מחיר: 8,200
מחיר מבצע: 6,400

בוא ותפתיע את ארוסתך לעתיד בטבעת מיוחדת!

טבעות אירוסין יהלום מרכזי הן הטבעות הקלאסיות והפופולאריות ביותר. אלו טבעות זהב מרשימות אשר בכתרן ממתין יהלום מרגש ואלגנטי. היות ומדובר בטבעות אירוסין עם יהלום מרכזי אחד, עומדת בפניכם האפשרות להשקיע באיכות היהלום. כידוע, יופייה של טבעת יהלום נובע בראש ובראשונה מאיכות האבן המרכזית שמעטרת אותה. אי לכך, רכישת טבעת אירוסין המשובצת ביהלום מרכזי בודד מעניקה לכם פתח לעיצוב תכשיט עם יהלום איכותי מבחינת משקל, צבע, ניקיון וחיתוך.

טבעות אירוסין עם יהלום מרכזי צברו לעצמן מוניטין בתור טבעות האירוסין המרשימות והקסומות ביותר. היהלום המרכזי שבכתר הטבעת מסמל את ייחודה של האישה אשר עונדת את התכשיט. וזאת, כיהלום בתוך המעגל של התא המשפחתי. יתרה מכך, זוהי גם טבעת אירוסין דינאמית אשר מאפשרת לכם משחק עתידי עם גודל האבן ואיכותה. תוכלו למצוא מגוון רחב של טבעות אירוסין עם יהלום מרכזי באתר THJ תכשיטי יהלומים.

 כשמדברים על טבעות אירוסין, מדברים על טבעות איכותיות ומושקעות שברוב המקרים עשויות משובצות בהן יהלומים. במהלך השנים, טבעות האירוסין הפכו ליותר ויותר מהודרות ומרשימות והן הפכו למעין הצהרה אפנתית לצד זאת המשפחתית. ישנן כמה סוגים של טבעות אירוסין, הטבעת ראשונה והקלאסית מכולן, טבעת זהב עדינה, שבמרכזה יהלום גדול ונוצץ שבולט מייד ולא משאיר מקום לספק. ישנה גרסה דומה אך סולידית יותר.כאן, במרכזה של הטבעת משובצים שלושה יהלומים בינוניים בגודלם.מי שמעדיף טבעת בעלת מראה יום יומי יותר, טבעת שלא תבלוט יתר על המידה, אך מנגד תשדר יוקרה ויופי. יעדיף ללכת על טבעת חלקה שעליה משובצים יהלומים קטנטנים. מי שידו לא משגת, ולא יכול להרשות לעצמו טבעת יוקרתית. יכול למצוא טבעות אירוסין יפהפיות עם אבני חן אחרות.

logo בניית אתרים