עגיל מטפס יהלומים


מה זה עגיל מטפס ואיזה יהלום מתאים לעגיל זה?


אחד התכשיטים הפופולריים ביותר אצל נשים בשנים האחרונות הוא עגיל מטפס יהלומים. העגיל המטפס מצריך רק חור אחד והוא מגיע עם מספר יהלומים קטנים או בינוניים. זהו עגיל יוקרתי במיוחד מצד אחד אך יכול להתאים גם ליום יום למי שאוהבת ללכת עם עגילים. זהו למעשה גרסה מיוחדת של עגיל צמוד, המחובר בצורה מאובטחת לאוזן. בשונה מעגילים אחרים המוצעים לנשים, את העגיל הזה אפשר גם לקנות ביחידים ויכול להעניק לך מראה צעיר ומיוחד כאשר רק אוזן אחד עם עגיל מטפס. ניתן למצוא את העגילים המטפסים בעיצובים מרהיבים מודרניים או קלאסיים עם גדלים שונים של יהלומים.


עגיל יוקרתי עם שרשרת ארוכה

הייחודיות של העגיל המטפס הוא בשילוב של אלגנטיות עם בולטות. בשונה מעגילים אחרים גדולים כמו עגילי החישוק או חלק מהעגילים התלויים, העגיל המטפס בנוי למעשה משרשרת של יהלומים מה שמקנה לו מבנה ארוך על גבי האוזן שלך. בשילוב נכון של יהלומים ועיצוב עדין, הוא עדיין יכול להיות אלגנטי ולא גדול מדי לאוזן. המראה הרענן והשיקי של שרשרת היהלומים יעניקו גם לנשים מבוגרות מראה צעיר, מודרני ועכשווי.


איך שומרים על עגילים מטפסים?

אם החלטת להעניק לעצמה מתנה נפלאה לכל החיים, הבחירה בעגיל מטפס יהלומים תהיה מושלמת עבורך ובכדי שהעגיל יחזיק לשנים רבות כדאי להקפיד על מספר דברים כגון לא לשים את העגילים במים או בתוך חומרי ניקוי או כימיקליים שאינם מיועדים לזהב או יהלומים. אין להניח את העגילים המטפסים במקום חם מאוד או קר מאוד. יש לנקות את העגילים החדשים שלכם עם מטלית יבשה בלבד מדי פעם ולא רטובה ולבסוף אם יש בעיה בעגיל או בשיבוץ של אחד היהלומים, מומלץ לפנות רק לחנות ממנה קנית את העגילים.


עגיל מטפס יהלומים במחיר מעולה!

להזמנה של עגיל מטפס יהלומים, כנסי עכשיו לקטלוג העגילים באתר ובחרי את העגיל האהוב עליך ביותר מתוך מבחר העגילים היוקרתיים והיפים של החנות. אנחנו בחנות התכשיטים THJ מציעים לך תכשיטים יוקרתיים ומיוחדים בעיצוב אישי המיוצרים באיכות גבוהה במיוחד עלי ידי צוות מיומן ומנוסה, מהטובים ביותר בארץ בייצור תכשיטי יהלומים.


logo בניית אתרים