טבעת יהלום סינטטי

מחפש טבעת יהלום לאישה? רוצה לדעת מה זה יהלום סינטטי?

יהלומי המעבדה הפכו להיות פופולריים בשנים האחרונות בעיקר בשל תהליכי הייצור המתקדמים יותר המאפשרים ליצור יהלום מלאכותי באיכות גבוהה במיוחד. היהלומים הרגילים המוכרים לכולם מקורם בטבע והם עוברים תהליך ארוך מאוד בבטן האדמה. היהלום הסינטטי לעומת זאת מיוצר במעבדה וכיום ניתן להגיע לרמת גימור מדהימה ליהלום סינטטי שיעניק לכל תכשיט את הניצוץ הראוי לו. אז איך נראית טבעת יהלום סינטטי והאם היא יפה כמו טבעת יהלום טבעי? כל המידע במאמר הבא.

היתרונות של תכשיטי יהלום סינטטי

ליהלום סינטטי יש מספר יתרונות מרכזיים. זהו מוצר מעבדה המיוצר בתנאים מאוד קפדניים ואינו תלוי במבנה גביש טבעי כמו שיש בדרך כלל אצל היהלומים הרגילים הטבעיים. ביהלום רגיל טבעי יתכן ויהיו גופים זרים בתוך היהלום או פגם ביהלום, גם אם זה פגם מאוד קטן. ביהלום הסינטטי, אין פגמים כלל כי זהו מוצר מעבדה המיוצר מאפס בתהליך מלאכותי בלבד. הסיבה שיהלומים רגילים הם יחסית יקרים היא העובדה שהם חומר המגיע מהטבע הדורש עבודת חציבה וכאשר מדובר על יהלומים צבעוניים טבעיים, המחיר יכול להיות אף גבוה יותר. בנוסף לכך, היהלומים הטבעיים לעיתים רבות ממגיעים ממחצבים הפועלים ללא זכויות עובדים ובתת תנאים לעובדים. כאשר אתם עוברים ליהלומים סינטטיים, אתם לא מסייעים לתעשייה הזו.

יהלומים סינטטיים בצבעים מיוחדים

אם אתה מחפש יהלום צבעוני במראה מיוחד ויוקרתי לטבעת, היהלום הסינטטי הוא הפתרון בשבילך. כאשר אתה מזמין טבעת יהלום סינטטי, תוכל לבחור גם יהלום צבעוני במראה מהמם ומבריק. בת הזוג שלך תהיה מופתעת ומאושרת ואתם תוכל להעניק לה מתנה יוקרתית במחיר נוח ונמוך בצורה משמעותית מהמחיר של יהלום טבעי. דרך האתר תוכל להזמין תכשיטים עם יהלומים סינטטיים ולהנות משירות משלוחים של התכשיט עד לבית שלך.

הזמנה טלפונית לטבעת יהלום סינטטי

לקבלת מידע נוסף על האפשרויות שיש לך לבחירת טבעת יהלום סינטטי, צור קשר עם הצוות שלנו בחנות התכשיטים THJ. החנות שלנו פועלת כבר למעלה מ-4 עשורים בתחום התכשיטנות ואנחנו נשמח לספק לך פתרון מושלם לטבעת עבור בת הזוג שלך במחיר הוגן ונוח על פי תקציב מוגדר מראש.

logo בניית אתרים