טבעת אירוסין יהלום מרובע


מחפשים טבעת אירוסין מושלמת? יש לנו הצעה בשבילכם!


אחת הטבעות המיוחדות ביותר להצעות נישואין היא טבעת אירוסין יהלום מרובע המגיעה בחיתוך פרינסס קאט עם יהלום מרכזי מודגש ויפה. היהלום מגיע במשקלים שונים החל מ-.0.4 קראט ועד 1.00 וניתן לבחור את העיצוב המתאים ביותר לבת הזוג שלכם ממגוון עצום של דגמים. אם אתם רוצים להפתיע את בת הזוג ולרגש אותה במעמד המיוחד של הצעת הנישואין, יש לכם אפשרות לעשות זאת באמצעות טבעת מיוחדת ויוקרתית המגיעה מסוגים שונים של זהב לבחירתם, זהב אדום, זהב לבן וזהב אדום.


עיצוב מושלם לטבעת יהלום מרכזי

למה כדאי לבחור בטבעת עם יהלום מרכזי בצורת ריבוע? היהלום המרכזי למעשה מושך את תשומת הלב מהרגע הראשון. זה החלק הבולט יותר בטבעת וזה למעשה הדבר הראשון שבת הזוג שלכם תראה כאשר תציעו לה נישואין. אם אתם רוצים טבעת עם יהלום מרכזי, תוכלו לבחור שיבוץ של יהלום בצורות שונות כגון יהלום עגול, יהלום אובל ויהלום מרובע. היהלום המרובע נחשב לבולט במיוחד ומתאים גם לטבעות עם שיבוץ של יהלומים קטנים מסביב לטבעת. מבחינת אפשרויות עיצוב של הטבעת, תוכלו לבחור סגנונות ייחודיים המשתלבים נהדר עם טבעת בעלת יהלום מרובע מרכזי.


מה המחיר של טבעות יהלומים?

המחיר של טבעת אירוסין יהלום מרובע תלוי במידה רבה בגודל היהלום וגודל הטבעת. גודל הטבעת מותאם לקוטר של האצבע של בת הזוג ואין לכם ממש אפשרות לבחור או להשפיע על המחיר בדרך זו. מומלץ לצלם טבעת של בת הזוג שלכם על מנת לזהות את הגודל האידיאלי לטבעת, אך חשוב לדעת שבכל מקרה החנות תשנה את קוטר הטבעת על פי צורך ולאחר שענדה אותה. הדרך הטובה ביותר להשפיע על מחיר הטבעת היא באמצעות בחירת מעצבים מומחים לתכשיטים המספקים לכם את המחיר הטוב ביותר מצד אחד ואת האיכות הגבוהה ביותר מצד שני.


הזמנת טבעת אירוסין יהלום מרובע

רוצים לקבל עוד פרטים על טבעת אירוסין יהלום מרובע? רוצים לדעת מה המחיר לטבעת מעוצבת עם שיבוץ יהלומים? אנחנו בחנות התכשיטים THJ מציעים לכם טבעות איכותיות מזהב לבן, צהוב או אדום ושיבוץ יהלומים מקצועי עם יהלומים מסוגים שונים.

logo בניית אתרים