עגילי יהלומים


יום הנישואין מתקרב? רוצה להפתיע את אשתך?


המתנה המרגשת והמושלמת ביותר ליום נישואין היא תכשיט ואין כמו עגילי יהלומים ליצירת אפקט ההפתעה עם תכשיט שאפשר לענוד אותו בכל זמן ובכל אירוע. אם אתם מתכנן להפתיע את האישה שלך עם תכשיט יוקרתי ומהמם ביום הנישואין שלכם, כדאי שתכיר את סוגי העגילים המשובצים יהלומים הפופולריים ביותר היום ותוכל לבחור את העיצוב המתאים ביותר לסגנון ולאופי של האישה שלך. דבר ראשון שתידרש לעשות הוא לבחור את העיצוב של העגילים ואת שיטת שיבוץ היהלום או היהלומים בעגיל. לאחר מכן, תוכל לבחור את סוג חומר הגלם ולהחליט איזה צבע יהיה לעגיל. הבחירה היא בין זהב צהוב, לבן או אדום. בנוסף לכך, תוכל לבחור את הקראט של העגיל אשר יכול להתחיל מ-1 קראט והוא מעיד על כמות הזהב הטהור הנמצא בעגיל.


עגילים עם שיבוץ יהלום מרכזי

מגוון דגמי העגילים יכול מעט לבלבל, אבל כאשר מסתכלים על פי קטגוריות, ניתן לראות שיש מספר סוגים פופולריים במיוחד של דגמים כמו עגילי חישוק, עגילי יהלומים צמודים בצורת כוס (יהלום מרכזי) ועגילי יהלום עם סגירה אנגלית. גם אם אין לך רחב מספיק בנוגע לסוגי עגילים, תוכל למצוא את הדגם המתאים ביותר לאישה שלך. ניתן לחלק את סוגי העגילים המשובצים יהלומים לעגילים בולטים וגדולים ולעגילים עדינים עם מבנה קטן יותר. כדאי לבדוק אילו עגילים האישה שלך עונדת בדרך כלל. האם אלה עגילי חישוק או עגילים צמודים? ברגע שיהיה לך יותר מידע לגבי הסגנון האישי שלה, יהיה לך הרבה יותר קל לבחור את זוג העגילים המתאימים ביותר עבורה.


עגילי חישוק עם יהלומים

עגילי החישוק מגיעים עם שיבוץ יהלומים פתוח וניתן למצוא עגילים מסוג זה עם שיבוץ של 16 יהלומים מהממים. היהלומים משתלבים נפלא עם עגילי זהב צהוב וזהב לבן ואתה יכול לבחור את כמות היהלומים לשיבוץ בתכשיט על פי התקציב שלך. היום יש לך אפשרות להזמין את עגילי החישוק און ליין מחנות תכשיטים וותיקה ולקבל את העגילים עד הבית עם שירות משלוחים מקצועי ואמין.


הזמנה אונליין של עגילי יהלומים מהממים

עגילי יהלומים מזמינים רק מחנות האונליין THJ! כנס עכשיו לקטלוג העגילים באתר ובחר את הדגם וסוג הזהב המועדף עליך ביותר. אם אתה צריך סיוע וייעוץ מקצועי בבחירת העגילים לאישתך, תוכלו ליצור קשר ישירות עם החנות דרך מספר הטלפון המופיע באתר.

logo בניית אתרים