תליון יהלום בתל אביב


גר באזור ת"א? מחפש שרשרת עם תליון לבת הזוג?


אחד התכשיטים המחמיאים ביותר לגוף של האישה הוא שרשרת עם תליון. השרשרת והתליון מונחים על אזור הצוואר ומבליטים את הגוף של האישה בצורה מיוחדת למראה מרשים ויוקרתי. כאשר משלבים יהלומים לבנים ושחורים בתליון המחובר לשרשרת, ניתן ליצור תכשיט מהמם שירגש כל איש בכל גיל. בחיפוש אחר תליון יהלום בתל אביב, תוכל לגלות כי יש לך אפשרות להזמין את התליון עם השרשרת און ליין ולהנות משירות משלוחים עד לבית או למשרד שלך. כך תוכל להפתיע את בת הזוג בזמן הנכון ולהעניק לה מתנה שיכולה לשמש אותה לכל החיים.


תליון יהלום בת"א מחנות ותיקה

שרשרת התליון יכולה גם כן להיות משובצת יהלומים וליצור מראה נוצץ ומרהיב בכל חלק בשרשרת. אתה יכול לבחור בין זהב לבן, צהוב או אדום כאשר הצבע הפופולרי של הזהב לתכשיטים לצוואר הוא הצבע הלבן. חנות המתמחה בייצור תליון יהלום בת"א, יכולה לייצר עבורך תכשיט מותאם אישית עם בחירת סוג הזהב, הקראט ומספר היהלומים המשובצים בתוך השרשרת והתליון. העיצוב הקלאסי של תליון יהלומים הוא עיצוב עם יהלום מרכזי המגיע בצורת טיפה ומשלב בין שני סוגים שונים של יהלומים. זהו יהלום אובל עם יהלום מרקיזה המתאים מאוד לשיבוץ בתליון.


יהלומים שחורים בסגנון קלאסי

שיבוץ יהלומים שחורים בתליון או שיבוץ של יהלום שחור מרכזי אחד בתליון, נותן אפקט מרשים במיוחד ומשלב ניגודיות של צבעי הלבן או הצהוב של השרשרת והתליון לבין השחור הכהה של היהלום. היהלומים השחורים שייכים ליהלומים הצבעוניים אשר נמצאים בטבע, אך ניתן למצוא אותם גם מיוצרים בתהליכים מלאכותיים באמצעות חומרים סינטטיים. גם בקטגוריה של היהלומים שחורים אפשר למצוא תת קטגוריות של יהלומים שקופים יותר או פחות עם צבע הנוטה יותר לאפור.


תליון יהלום בתל אביב במחירים מעולים!

לבחירת תליון יהלום בתל אביב לבת הזוג שלך, כל מה שנדרש ממך לעשות הוא להיכנס לקטלוג התליונים כאן בחנות האונליין THJ ולבחור את התליון המתאים ביותר לבת הזוג שלך. המבחר הגדול של תליונים באתר יאפשר לך למצוא את העיצוב המושלם למתנה לאישה עם שיטות שונות לשיבוץ היהלומים בתליון ובשרשרת.

logo בניית אתרים