צמידי טניס מזהב

כל מה שרצית לדעת על צמידי טניס מזהב

צמידי טניס מזהב הפכו להיות פופולריים במיוחד בשנים באחרונות. צמיד טניס הוא צמיד גמיש עם יהלומים המשובצים קרוב, האחד לשני. את הצמיד הגמיש עונדים סביב פרק כף היד. למרות שהמונח בדרך כלל מתייחס לצמידי יהלומים, ניתן לראות גרסאות צמידי טניס מזהב עם אבני חן בצבעים שונים המתויגות תחת אותו השם. מקור השימוש במונח אינו ברור ונפוצה הערכה שהשם נתפס, לאחר ששחקנית הטניס לשעבר כריס אוורט נהגה לענוד צמיד שכזה באופן קבוע גם במהלך המשחקים. ישנו תיעוד ישן שלה עוצרת משחק כדי להרים צמיד שלה שנפל בעת המשחק.


בין מפואר ליומיומי

ניתן כיום למצוא צמידי טניס זהב לבן בשלל עיצובים אלגנטיים וקלאסיים העשויים בקפידה. צמידי טניס זהב לבן נתפסים, כנעים על קו התפר שבין יומיומי לאירועים מפוארים וניתן לראותם בשימוש גם בעת הליכה לעבודה, כמו גם באירועים חברתיים נוצצים. לכן צמידי טניס זהב נחשב למתנה המתאימה לימי הולדת, ימי נישואים, יום האהבה וכדומה. כשבאים לבחור בין מגוון צמידי טניס זהב שזמינים כיום, חשוב להבין את מסגרת התקציב הזמינה לכך ולבצע, התאמה סגנונית עם הפריטים הרלוונטיים.


יהלומים או זירקונים

בגרסה הקלאסית של צמיד טניס מזהב הצמיד היה עשוי לרוב מזהב צהוב ויהלומים המשובצים בצפיפות. היום טווח האפשרויות התרחב ואפשר לרכוש צמיד טניס מזהב משובץ במגוון אבני חן כמו, אבני אודם, אזמרגד, נופך או ספיר. לצד הזהב הצהוב, ניתן לראות גם צמיד טניס זהב דק המשובץ בזירקונים. הם נראים כמו יהלומים אמתיים וניתן בעזרתם להפוך את הצמידים לנוחים יותר. הזירקון הוא מינרל שהתגבש בבטן האדמה באופן טבעי, בדומה ליהלומים אך שונה במעט בצורתו החיצונית. 


רכישת צמידי טניס מזהב בעיצובים מרהיבים

השימוש הטכנולוגי המתקדם בתעשיית היהלומים מאפשר לעצב חומר זה, כך שלא יבדילו בינו לבין יהלומים אחרים. השימוש בזירקונים עבור צמיד טניס זהב דק מאפשר, לייצר תכשיט קל במיוחד ולכן נוח מאוד לשימוש. אם אתם מחפשים צמידי טניס מזהב עם יהלומים הגעתם למקום הנכון. חברת THJ מתמחת בתחום התכשיטנות והיהלומים ומאפשרת לרכוש און ליין, כאן באתר מגוון של תכשיטים משובצים ביהלומים ואבנים טובות. כל היהלומים של THJ נושאים תעודות ומחולקים לפי פרמטרים רלוונטיים.


 

logo בניית אתרים