תליון יהלומים לאישה

מה חשוב להבין לגבי תליון יהלומים לאישה

תליון יהלומים לאישה נחשב לפריט מפורט ונאה במיוחד. בבחירת תכשיטים בכלל, חשוב לקחת בחשבון את מבנה הגוף שלנו ולהתאים עבורו, תכשיטים שיעשו עמו חסד. בבחירת התליון חשוב לוודא, שהוא תואם את מבנה הפנים שלכם באופן ספציפי. בדרך כלל ככל שמבנה הפנים צר יותר, כך יתאימו לכם עגילים קצרים יותר וככל שמבנה הפנים עגלגל, כך יתאימו עגילים ארוכים יותר. עגילים שצמודים לאוזן עם תליון יהלומים לאישה בגודל מוקטן ושרשראות צמודות יחמיאו במיוחד לבעלי מבנה פנים צר יותר. 


מבנה פנים ואורך צוואר

אם יש לכם מבנה פנים עגול ניתן לבחור שרשרת עם תליון יהלום שאינה צמודה לצוואר, לצד עגילים ארוכים במיוחד.  גם במקרים של צוואר קצר יחסית, שרשראות ארוכות יהיו הבחירה הנבונה. שרשראות צמודות תליון עם יהלום מתאימות בעיקר לבעלי צוואר ארוך. גם טבעות מומלץ לרכוש בהתאם למבנה האישי של כף היד. אם יש לכן אצבעות ארוכות תוכלו לבחור בטבעות רחבות יחסית המתאפיינות בדומיננטיות. לבעלי אצבעות רחבות וקצרות ורחבות עדיף להתקשט בטבעות צרות ועדינות. ניתן להתאים סגנונית את שרשרת עם תליון יהלום עם טבועות תואמות. בכל קנייה של טבעת חשוב לוודא שהגודל אכן מתאים להיקף של האצבע כפי שמומלץ לעשות עם שרשרת תליון יהלום והתאמתו לצוואר ומבנה הפנים. 


עדין או מאסיבי

צמידים עדינים ודקים יחמיאו מאוד לבעלי מפרקי כף יד דקים יחסית. בהקשר זה צמידי טניס יהיו בחירה אידאלית, בעבור נשים בעלות מפרק יד עדין. בעלות מפרק יד רחב יותר יכולות ליהנות, גם מצמידים עבים ומאסיביים יותר, העשויים מכסף או זהב. תליון יהלומים לאישה יכול להגיע במגוון רב של צורות, כמו כוכב, לב, או צורות מופשטות אחרות. שרשרת תליון יהלום יכולים להיות מיוצרים, ממגוון של חומרי גלם שונים ויכול להיות משובץ בהם יהלום מרכזי אחד או מספר יהלומים קטנים.


רכישת תליון יהלומים לאישה מחברה איכותית

אם אתם מחפשים או מתעניינים בנושא של תליון יהלומים לאישה הגעתם למקום הנכון. חברת THJ מתמחת בעיצוב ויצור תכשיטים משובצים ביהלומים מאז 1981. THJ גאה בקולקציית התכשיטים הייחודית הכוללת, מגוון טבעות יהלום, תליון יהלום, צמידי טניס ועוד. החברה מציעה את מגוון תכשיטיה במחירים משתלמים במיוחד, בעקבות הורדת פערי התיווך ומכירה ישירה לצרכנים.


logo בניית אתרים