שרשרת זהב עם יהלומים לאישה

על שרשרת זהב עם יהלומים לאישה

כשבאים לבחור שרשרת זהב עם יהלומים לאישה ישנם מספר דברים חשובים שכדאי לקחת בחשבון. הפרמטרים שעליכם לבחון בנוגע ליהלומים, הם צבע היהלום, רמת ניקיונו, המשקל שלו ואופן החיתוך. מבחינת צבע חשוב להבין שיהלום נקי בשלימות הוא למעשה חסר צבע. איכות היהלום נקבעת בהתאם לרמת השקיפות שלו. היות ויהלום הוא חומר גלם שנוצר תחת לחצים טבעיים עצומים, הוא שונה ברמת התכלילים שבו. ככל שבתוך שרשרת זהב עם יהלומים לאישה היהלומים, יהיו עם פחות תכלילים כך הוא יהיה איכותי ויקר יותר.


ניקיון ופגמים

את רמת הניקיון של היהלום שמותקן בכל שרשרת עם יהלום מודדים, בעזרת סולם בינלאומי מוסכם שמגדיר את רמת הניקיון של היהלומים. הבדיקה מתבצעת עבור שרשרת יהלום קלאסית בעזרת משקפת המגדילה פי עשרה.  כל פגם שאינו נראה בהגדלה שכזו זו, אינו נחשב לפגם מבחינה מקצועית. יש שני סוגים מרכזיים של פגמים, פגם חיצוני ופגם פנימי. שרשרת עם יהלום שיש בו פגם חיצוני, לרוב ניתן להוציא את הפגם באמצעות צחצוח. לעומת זאת פגמים פנימיים הם פגמים שנמצאים בתוך האבן ואין דרך להוציאם או להסתירם. 


חיתוך וליטוש

במהלך עיצוב שרשרת עם יהלומים יש צורך בחיתוך של החומר גלם לצורתו המבוקשת. פעולות החיתוך מתבצעות בעזרת יהלומים אחרים בגודל דומה ליהלום שנחתך. היות והחיתוך קובע, את המיקום של פני הלוח של אבן החן ואת הקוטר הסופי של כל יהלום, פעולה זו נחשבת למשמעותית ורגישה במיוחד. הפעולה האחרונה לפני הכנסת היהלומים לתוך שרשרת עם יהלומים הוא עיבוד וליטוש באבן. פעולה זו נועדה לעשות את היהלום למבריק ברמה המקסימלית. ככל שרמת המקצועיות של המלטש גבוהה יותר, כך נקבל אבן נוצצת יותר, בה האור מוחזר לכיוון מעלה.


רכישת שרשרת זהב עם יהלומים לאישה

בין התכשיטים הפופולריים בתקופה האחרונה ניתן לציין, שרשרת יהלום טיפה לצד רבים נוספים. יהלום טיפה משלב בתוכו את הצורה של יהלום מרקיזה לצד הצורה של יהלום אובל. שרשרת יהלום טיפה או דמעה כפי שיש המכנים אותו, הינו יהלום השונה בצורתו מיהלום עגול, אך מבחינת החזר האור של היהלום, הוא מתקרב למאפיינים המיוחדים של יהלום עגלגל. אם אתם מחפשים שרשרת זהב עם יהלומים לאישה הגעתם למקום הנכון. THJ משווקת מגוון תכשיטים איכותיים במיוחד, כולל שרשרת יהלום קלאסית במחירים משתלמים במיוחד. אתם מוזמנים לראות את המגוון של THJ כאן באתר וליצור אתנו קשר לקבלת מידע נוסף.

logo בניית אתרים