צמידי יהלומים לנשים

ההיסטוריה של צמידי יהלומים לנשים

בשנים האחרונות ניתן לראות כי צמידי יהלומים לנשים עדיין פופולריים ביותר. ממצאים ארכיאולוגיים מוכיחים כי צמידים באופן כללי, הם אחד מהתכשיטים הקדומים ביותר בהיסטוריה האנושית. כבר מהתקופה המצרית יש תיעוד של שימוש של המצרים הקדמונים עם צמידים. עבור המצרים לענידת הצמידים הייתה משמעות,  מעבר לקישוט יומיומי, משמעות שהיא דתית ומיסטית. דוגמא לכך ניתן היה לראות מכך שנעשה שימוש בצמידים בקברי הפרעונים. צמידי יהלומים לנשים נעשו נפוצים בתקופת רומא העתיקה ומאז השימוש בהם, בקרב המעמדות הגבוהים באירופה המשיך עד ימנו.


יהלומים בקרב היהדות

בקרב בקהילות היהודיות בימי הביניים נפוץ העיסוק והסחר בזהב ויהלומים. הדבר קשור גם לאיסור שהיה על היהודים להחזיק אדמות משלהם. העיסוק במסחר והצורך לנדוד במהירות ממקום למקום, עקב התנהלות שלטונית אנטישמית הצריך צבירת רכוש באופן מרוכז. ניתן היה לעבור עם מעט רכוש יקר כגון, צמיד יהלומים שחורים ותכשיטים אחרים בעת הצורך. מלבד ההשקעה של המעמדות העליונים בתכשיטים, כמו צמידים לנשים יהלומים יהודים רבים אימצו בעצמם את הצורפות והיהלומנות כמקצוע. למקצועות אלו היה ביקוש במקומות נרחבים בעולם, מה שאפשר להם להמשיך להתפרנס גם במקומות חדשים.


צמיד יהלומים שחורים להופעה אלגנטית

כאשר מדובר על צמידים לנשים יהלומים חשוב לקחת בחשבון את נושא המשקל של הצמיד ולחוש אותו על עצמכן, על מנת לוודא את הנוחות שלו. צמיד יהלומים שחורים הוא תכשיט מאוד אלגנטי, יפה ומרשים, המתאים למי שמרגישה בנוח עם המשקל של הצמיד. ישנם צמידים במשקלים משתנים בהתאם לחומרי הגלם ולגודל היהלומים וניתן למצוא נקודת איזון מתאימה לכל אישה. חשוב לשים לב לרמת הגימור של כל תכשיט ולבחור בעיצובים מקוריים ויוצאי דופן.


צמידי יהלומים לנשים מחברה ישראלית וותיקה

אחד הדברים המיוחדים עם צמידי יהלומים לנשים הוא שהם מתאימים לכל מבנה גוף. בעוד ששרשראות רחבות למשל, לא מתאימות לבעלות צוואר קצר יחסית, וטבעות מאסיביות לא ישתלבו על כף יד עם אצבעות קצרות, צמידי יהלומים לנשים יכולים להתאים לכל מבנה גוף באשר הוא. ניתן להתאים באופן אישי את עובי הצמיד והבולטות שלו, בהתאם לסגנון האישי. חברת THJ היא היצרנית הבלעדית של התכשיטים המוצגים באתר. חברת THJ עומדת בשיתוף פעולה עם בתי מלאכה מובילים לעיצוב וייצור תכשיטים ומספקת תעודות הערכה רשמיות לכל יהלום שנמכר באתר.


 

logo בניית אתרים