צמיד משובץ יהלומים

דברים חשובים להבין לגבי צמיד משובץ יהלומים

צמיד טניס הוא צמיד משובץ יהלומים המחוברים יחד, על ידי שרשרת ממתכת דקה ויקרת ערך כמו כסך או זהב. צמיד משובץ יהלומים הוא תכשיט אלגנטי, העשוי בדרך כלל מ-14 או 18 קראט של פלטינה או זהב. השם טניס לצמיד, החל להתפשט לאחר טורניר הטניס של 1987 בארה"ב. במהלך אחד המשחקים, הטניסאית כריס אוורט איבדה צמיד יהלומים וביקשה מהשופטים, לעצור את המשחק על מנת לחפש אותו. האירוע זכה לסיקור נרחב בתקשורת ועד מהרה בהשפעת האירוע, החלו שחקניות וצופות טניס לענוד צמידי יהלומים.


צמיד עם יהלום בחיתוך עגול

לגבי צמיד עם יהלומים יש להביט בהם מקרוב בעין או בעזרת תמונות עם רזולוציה גבוהה ולראות שהיהלומים שלמים. חשוב לוודא שכל צמיד עם יהלומים זוהר. כלומר שליהלומים יש ל אור המשתקף בעין ויוצר את הנצנוץ האופייני להם. חשוב גם לוודא שהיהלומים נראים נקיים מפגמים הנראים לעין ושהם נראים לבנים במידה ביחס לרקע שלהן. ניתן למצוא צמיד עם יהלום במגוון סגנונות של צמידי טניס. בעוד שרוב הסגנונות כוללים לולאה או שורה אחת של יהלומים, ישנם צמידים הכוללים מספר שורות של אבנים טובות. בדרך כלל עבור צמיד עם יהלום נעשה שימוש ביהלומים בחיתוך עגול, אך ניתן למצוא גם חיתוכי נסיכה או אמרלד.


סוגי שיבוצים עבור צמיד עם יהלומים

ניתן למצוא מספר סוגים שונים של שיבוצים עבור צמיד משובץ יהלומים. שיבוץ שיניים כולל שלוש או ארבע שיניים סביב יהלום בודד. שיני המתכת למעשה מחזיקות את היהלום במקומו ומאפשרות לאור לעבור מחלקו התחתון של היהלום. שיבוץ תעלה מעוצב עם שתי שורות של מתכת דקה המחזיקות את היהלום משני צדיו. היהלומים בסגנון זה משובצים קרוב יחסית זה לזה. בשיבוץ מסוג בזל המתכת מקיפה את היהלום מכל צדיו, כמו בראש של שעון. בסגנון של חצי בזל, המתכת מחוברת רק לשנים מצדדיו של היהלום.


צמיד משובץ יהלומים מחברה ישראלית איכותית


אם אתם מחפשים צמיד משובץ יהלומים באיכות טובה הגעתם למקום הנכון. חברת THJ מתמחת בעיצוב וייצור תכשיטי יהלומים אלגנטיים. ניתן למצוא אצל חברת THJ מגוון תכשיטי מיוחדים מוכנים, כמו גם את האפשרות לשבץ בהזמנה אישית, יהלומים נושאי תעודות. אתם מוזמנים ליצור קשר כאן באתר או בטלפון לקבלת מידע נוסף.


logo בניית אתרים