צמידי טניס יהלומים

מספר המוצרים בסל : 0
  1. קטלוג
  2. /
  3. צמידי יהלומים טניס
  4. /
  5. צמידי טניס יהלומים

צמידי טניס המשובצים יהלומים הינם צמידים פופולאריים במיוחד. אלו צמידי יהלומים בעלי נוכחות המורכבים ממספר חוליות אשר משובצים עליהן יהלומים יוקרתיים. צמידי הטניס שלנו הינם צמידי זהב המתהדרים בעשרות יהלומים קטנים לכל אורכם. היהלומים בצמיד זהים זה לזה ובכך הם יוצרים אפקט עדין של נצנוץ מתמיד.
אצלנו תוכלו להתרשם ממגוון צמידי טניס המתהדרים ביהלומים נקיים, איכותיים ובגדלים משתנים. ניתן כמובן להשפיע על עיצוב הצמיד מבחינת טעם ורמת הגימור של היהלומים.

תוכלו לחבר את צמיד הטניס לתכשיטי יהלומים נוספים כגון תליונים, טבעות ועגילים.

צמיד טניס הינו תכשיט יוקרתי ומבוקש מאוד בקרב כל שכבות האוכלוסייה. שוק התכשיטים מציע לנו אין ספור דוגמאות של צמידי טניס המותאמים לכל סגנון חיים כמעט ולכל כיס. חשוב לשים לב, כשאתם מתכננים לרכוש צמיד טניס, הקפידו להגיע אך ורק לבעל עסק ותיק, מוכר ומיומן בתחום היהלומים. רק כך תוכלו להבטיח שקניתם תכשיט איכותי שיישאר אפנתי, ישמור ואף יעלה את ערכו במהלך השנים. צמידי טניס הינם צמידים בעלי מראה עדין המשובצים יהלומים. למרות שמם הספורטיבי המשדר תדמית של תכשיט יום יומי, צמיד הטניס נחשב לתכשיט יוקרתי והוא מאוד מרשים.התכשיט מגיע בכמה צורות ונמדד למעשה על ידי מספר השורות בו, מספר האבנים השזורות בכל שורה וכמובן, איכותם של היהלומים המשובצים בו. ייחודו של הצמיד בכך, שהיהלומים בו בד”כ קטנים והם מפוזרים לאורכו של הצמיד. כך נוצרת תחושה של יהלומים שזורים על חוט. יש להבין שבניית הצמיד, הינה מלאכת מחשבת לכל דבר ועניין. לייצר צמיד איכותי ואפנתי זה לא דבר של מה בכך. ראשית, יש להתאים היטב את גודל היהלומים לצמיד, כך גם את גוון וברק היהלום. זאת כדי לשמר את אפקט הזרימה בצמיד ולהפוך אותו לפריט אפנתי. כשמחליטים לשבץ בצמיד אבנים גדולות, יש לשים את הדגש על עבודה ליטוש איכותית כדי שברק היהלום לא ייפגע. למרות שמו, הקשר בין הצמיד ובין משחק הטניס הוא מקרי בהחלט. אבל אין ספק שתדמיתו הנקייה והאליטיסטית של משחק הטניס. סייעה רבות להפיכתו של הצמיד פופולארי מאוד בקרב כוכבים גדולים, ספורטאי צמרת ובני אצולה שאוהבים אותו עד מאוד.


לא לקח הרבה זמן, עד שהפך צמיד הטניס למבוקש גם אצל שאר האוכלוסייה שאימצה את הצמיד בחום. אגב, בשוק נמצאים לא מעט דגמים של צמידי טניס לגברים והצמיד הפך להיות אחת ממתנות החתונה והאירוסין הפופולארית ביותר ממשפחת החתן לכלה וגם להיפך.

צמידי טניס הינם צמידים בעלי מראה עדין המשובצים יהלומים.

למרות שמם הספורטיבי המשדר תדמית של תכשיט יום יומי, צמיד הטניס נחשב לתכשיט יוקרתי ומאוד מרשים.

התכשיט מגיע בכמה צורות ונמדד למעשה על ידי מספר השורות בו, מספר האבנים השזורות בכל שורה וכמובן, איכותן של האבנים המשובצות בצמיד. בניית הצמיד, הינה מלאכת מחשבת לכל דבר ועניין. כדי ליצור צמיד איכותי ואפנתי, יש להתאים היטב את גודל היהלומים, גוון וברק היהלומים כדי לשמר את אפקט הזרימה בצמיד ולהתאים אותו לצו האפנה. במקרים של אבנים גדולות, יש להקפיד הקפדה יתרה על עבודה ליטוש איכותית כדי לא לפגוע בברק היהלום.

צמיד טניס הינו צמיד זהב גמיש המורכב מחוליות שעליהן משובצים עשרות רבות של יהלומים הצמודים זה לזה.
כך נוצרת התחושה של מעין שביל של יהלומים המנצנץ על היד בעדינות וברכות. צמיד הטניס הפך להיות תכשיט מאוד פופולארי אצל נשים רבות מכל הגילאים. הסיבה העיקרית להצלחתו של הצמיד טמונה בכך שלמרות המבנה הפשוט היחסית שלו, מצליחים צמידי הטניס לשדר יוקרה, רכות ואלגנטיות.


למרות שמו של הצמיד, הקשר בינו ובין משחק הטניס הוא מקרי בהחלט. אבל תדמיתו של הטניס כספורט אליטיסטי ויוקרתי, סייעה מאוד להגדלת הפופולאריות של הצמיד בקרב כוכבים גדולים, ספורטאים ושחקנים שאוהבים אותו מאוד, ועד לשאר האוכלוסייה שאימצה את הצמיד בחום. כפי שוודאי הבנתם צמידי הטניס הינם תכשיט יוקרתי ומבוקש מאוד על כמעט כל שכבות האוכלוסייה. בשוק ניתן למצוא אין ספור דוגמאות של צמידי טניס המותאמים לכל סגנון חיים כמעט ולכל כיס. כשאתם מתכננים לרכוש צמיד טניס, הקפידו להגיע אך ורק לבעל עסק ותיק, מוכר ומיומן בתחום היהלומים. רק כך תוכלו להבטיח שקניתם תכשיט איכותי שיישאר אפנתי, שמור ואף יעלה את ערכו במהלך השנים.

טואול - בניית אתרים באינטרנט