יהלומים טבעיים

מהם יהלומים טבעיים? מדוע חשוב לקנות תכשיט משובץ יהלום טבעי ולא יד שנייה? כל המידע במאמר שלפניכם…

ככלל, התאמה של אבנים לעונדי תכשיטים או לנושאי האבן באופן כללי, מתבצעת על פי התאמה של התדרים הנמסרים מהאבן אל תדר הקליטה של עונד התכשיט. לאורך ההיסטוריה, ואף ביהדות בהקבלה לאבני החושן אשר ענד הכוהן הגדול בבית המקדש, נמצאו עדויות רבות להשפעות של אבנים מסוגים שונים על הנושא, וכן גביש הקוורץ הידוע וגבישים טבעיים רבים נוספים משמשים אותנו עד היום לייצור תדרים בתחומים טכנולוגיים רבים ושונים. היהלום, הנכלל בקטגוריה של קריסטלים עתירי עוצמה, נחשב לאחד מיצרני התדר החזקים ביותר, והשפעתו על נושאיו באה לידי ביטוי בהיבטים חיוביים רבים בחייו של הנושא.

ההשפעות של האנרגיות החיוביות המוקרנות על ידי יהלומים עם אנרגיות, באות לידי ביטוי בחייו של אדם באופנים רבים ובנושאים שונים. אדם הנושא יהלום עם אנרגיות חיוביות על גופו, עשוי לצפות בשינויים חיוביים המתרחשים בחייו, בהם בנושא הזוגיות, שם רבים מעידים על שיפור משמעותי בזוגיות קיימת כאשר נושאים על גופם יהלום מקורי ובעיקר יהלומים טבעיים, או לחילופין, נשיאת יהלום טבעי או יהלום עם אנרגיות חיוביות, מובילה פעמים רבות לשיפור המזל, ולמציאת בן או הזוג לחיים. בתחום הפרנסה, קיימות עדויות רבות להשפעות של נשיאות יהלום מקורי על הגוף באמצעי לשיפור המזל הכלכלי, יציאה ממשברים כלכליים והצלחה בקריירה.

אחד התחומים המושפעים באופן יוצא מהכלל על ידי נשיאת יהלומים טבעיים הוא תחום הפריון. נשים רבות מעידות על קשיים בקליטה להיריון, ואילו כאשר נשאו על גופם יהלומים עם אנרגיות חיוביות, זכו במהרה להיקלט להיריון מוצלח, ואף ללידות מרובות וקלות ללא מורכבות רפואית כל שהיא. לסיכום, יהלומים טבעיים, המוגדרים כסוגי יהלומים עם אנרגיות חיוביות, מומלצים לנשיאה על הגוף כמשפרים למערכת האישית והבין אישית, בכלל התחומים בהם הזוגיות והמשפחה, הקריירה והפרנסה, ובריאות הילדים והצלחתם.

 

רצוי  לקנות טבעת יהלום בחנויות תכשיטים יוקרתיות המוסמכות לכך , חשוב לבדוק שהיהלום הגיע ישירות מהליטוש ולא עבר מספר ידיים בדרך  .


יש לכם שאלה?

צרו איתנו קשר

03-5292840

054-4537826 

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

logo בניית אתרים