איך בוחרים טבעות אירוסין

טבעות אירוסין הן הטבעות איתן נהוג לבקש את יד הכלה.
מאילו סוגים של זהב נהוג ליצור טבעות אירוסין? בואו נכיר את החומרים הנפוצים בעיצוב טבעות אירוסין, ואת הפופולאריות של שיבוץ יהלומים בטבעות אירוסין.

טבעות אירוסין, הן הטבעות אשר משמשות על פי רוב את החתן לעתיד בשעת הצעת הנישואין. עובדה זו היא המובילה את החתנים לעתיד להשקיע מאמץ וממון רב בכדי להעניק לבחירת ליבם טבעת אירוסין מרשימה ואיכותית, משובצת באבני חן יוקרתיות, יהלומים על פי רוב, בכדי לקנות את ליבה של אהובתו, ולשאת אותה לאישה.

מעצבי התכשיטים מכל רחבי העולם שוקדים בלי הרף בכדי לעצב טבעות אירוסין מיוחדות,כאלו אשר טרם נראו, העשויות מחומרים שונים בעיצובים ובגוונים שונים.טבעות אירוסין פופולאריות במיוחד הן  טבעות אירוסין משובצות יהלום כאשר גודל היהלום הוא מושא גאוותה של הכלה מול חברותיה..

בחירת טבעות אירוסין זהב לבן או צהוב?

טבעות אירוסין זהב לבן הן טבעות אירוסין המשלבות שימוש בזהב צהוב ולבן, או טבעות אירוסין העשויות זהב לבן בלבד. טבעת משובצת יהלום מתאימה במיוחד לייצור בזהב הלבן, שכן הגוונים המשתלבים יוצרים תכשיט מקורי, כאשר ניתן למצוא יותר ויותר טבעות מעצבים בהן ניכר השימוש בחומר זה.

אם כן, ניתן לומר באופן חד משמעי כי טבעות אירוסין מתאפיינות על פי רוב כסוג של טבעת משובצת יהלום כאשר ההתחבטות העיקרית היא האם לבחור טבעות אירוסין זהב לבן או צהוב, או טבעות משובצות יהלום המשלבות גוונים שונים של זהב. יחד עם זאת, שימוש בחומרים איכותיים בעת עיצוב טבעות אירוסין הוא הכרחי, כאשר לנוכח איכות החומרים, סביר שכל בחירה תהיה לבסוף מוצלחת.


יש לכם שאלה?

צרו איתנו קשר

03-5292840

054-4537826 

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

logo בניית אתרים